Urla otel pansiyon tavsiyesi

admin admin admin admin 25 Nisan 2022 0 Yorum Genel

Huzurlu ve sakin bir tatil için ilkbahar ve yaz aylarında sıklıkla tercih edilen saklı taş konak oteli, Ege denizine kıyısı olan, deniz ve doğayla iç içe olmak isteyen gerek yerli gerekte yabancı turistler için vazgeçilmez bir konumdadır. Urla otel tavsiye edecek olursak kesinlikle ilk sıraya saklı taş konak otelini yazmalısınız. İzmir sahil şeridinde yer alan, Ege Denizi’ne kıyısı olan ve popüler tatil duraklarından bir tanesidir.

Saklı taş konak oteli, turistlerin kalbini fetheden ve onların öze dönmelerini sağlayan bir yapıya sahiptir.

Urla Otel Tavsiye Fiyatları 

Saklı taş konak oteli urladaki diğer otellere göre hem çok uygun hemde çok konforludur. Tarihi şehir merkezinde yer alan ve birçok kültürel, sosyal ve yemek noktalarına bir adım yürüme mesafesinde olan Saklı Taş Konak, müşterilerine sunduğu farklı ve renkli imkanlarıyla dikkat çekmektedir. Rum kültürünün mistik havasını hissetmek isteyen kişilerin mutlaka tercih etmesi gereken bir otel seçeneği olarak karşımıza çıkmaktadır.

Saklı taş konak da Konaklayan müşterilerimiz  ev sıcaklığını hissettiren konak, hem göze hem de midelere hoş gelen kahvaltı masalarını müşterilerine sunmaktadır. Saklı taş konak oteli Sanat Sokağına iki adım uzaklık da Urla da konaklamak isteyen kişiler için vazgeçilmez fırsatlar ve güzellikler sunmaktadır.

Urla otel tavsiyesi verirken saklı taş konak otelini seçmemizin en büyük nedenlerinden biride Antika ve Retro unsurlarla donatılmış olması ve nadide bir zerafete sahip olmasıdır. Saklı taş konak oteli 1900’lü yıllardan kalma eski bir Rum konağının yenilenerek , küçük bir otele çevrilmesiyle oluşmuştur. Her bütçeye ve her zevke hitap eden oteller ve pansiyonlar sayesinde çeşitliliği fazla olan bir turizm cenneti olarak karşımıza çıkmaktadır saklı taş konak oteli.

0 Yorum

Yorum Yapın