Urla’da Ucuz Pansiyon

admin admin admin admin 4 Mayıs 2022 0 Yorum Genel

Urla’da Ucuz Otel Deniz kıyısında çok sayıda yazlık eve sahip olan Urla’ya her yıl çok sayıda turist akın etmektedir. Buraya gelen turistler konaklama konusunda pek sıkıntı çekmezler.Çünkü burada konaklama yönünde oldukça zengindir. Özellikle yazlık evler bu konuda yardımcı olmaktadır. Yine bunun dışında çok sayıda otel, pansiyon ve günübirlik daireler bulunur. Saklı Taş Konak Oteli sizler için en ideal oteldir.

Saklı Taş Konak Oteli Urla’nın kalbi Sanat Sokağı’nda, yerinizi alın! Modern tasarımı ve mimarisinden aldığı klasik öğeleri bir araya getiren Pintura Urla, butik otel ve sanat galerisini buluşturan konseptiyle, sizleri Urla’nın tadını çıkarmaya davet ediyor. Saklı Taş Konak Oteli, Urla’nın kalbi olan Sanat Sokağı’nda misafirlerine huzurlu ve sakin bir deneyim sunar. Saklı Taş Konak Otel‘in her odası, özel olarak tasarlanmış olup, her bir parça bu deneyimi yansıtmayı hedefler.

Urla’da Ucuz Otelin Adresi Saklı Taş Konak 

Ege’nin şirin beldesi Urla’da yeni anılar ve mutluluklar yaratacağınız unutulmaz bir tatil! Urla’nın huzurlu yaşamına ait ve mutluluğa açılan yemyeşil Saklı Taş Konak Butik Otel sizi tüm konukseverliğiyle karşılıyor. Tatilinizin rahat geçmesi için Saklı Taş Konak Otel Urla Hoteli önceden rezerve etmenizi öneriyoruz. Basit ve erişebilir bir interface bu işlemi kolay bir şekilde yapmanızı sağlayacaktır. 

Denize yakın mesafemiz ile Çeşmealtı plajına olan yakınlığımız, deniz severler için ayrıcalıklı hale getirirken, ormanlık alanımız ile geniş bahçe ve peyzajımızla sizlere hizmet vermenin keyfini yaşıyoruz. Saklı Taş Konak Oteli, sizin hayallerinizdeki mutluluk dolu tatili sizlere sunuyor.Urla’nın tam merkezinde yer alan otelimizin o zamanların atmosferini tam olarak yaşatması için aklınıza gelebilecek en küçük ayrıntıyı bile atlamadık. Yaptığımız araştırmaların sonucunda bir dönem Urla’da yaşamış, insanlık tarihinde iz bırakmış, beş farklı ismi otelimizin duvarlarında, odalarımızda yaşatmaya devam ediyoruz.

SaklıTaş Konak’a adımını atan konuklarımızı; başta mimarı yapısı, dekorasyonu, yemekleri ve bir çok yerde karşılarına çıkacak ince detaylarla, farklı bir deneyim bekliyor.

0 Yorum

Yorum Yapın