Bizim Hikayemiz

admin admin admin admin 14 Mart 2022 0 Yorum Genel

Ben Devrim ve eşim Nilgün Aldemir bundan beş yıl önce ,  tanıştığımız ilk günlerde neredeyse her beyaz yakanın yaptığı planlardan yani Ege’de yaşama hayallerimizi anlattık birbirimize.

İstanbul’un kalabalığı , gürültüsü , koşuşturması , stresi ikimizi de oldukça yormuş olmalı ki emeklilik sonrası kendimizi Urla’ya atmanın planlarını yapmaya başladık. Bu kadar uzun yıllar yoğun çalışmanın ardından yaşayacağımız emeklilik yaşantısı da açıkçası bizi çok düşündürüyordu “Acaba bu kadar sakin yaşamda yapabilir miyiz” . Bunu atlatabilmek için ilerde Urla ‘ ya yerleştiğimizde bir şeylerle meşgul olmamız gerektiği konusunda karar verdik ve başladık araştırmalara.

Butik otel gerek Urla ‘ nın ihtiyacı gerekse bizim çalışma tempomuz açısından çok mantıklı ve sıcak geldi. Açıkçası başlarda işler çok planladığımız gibi olmadı , beklenmedik sorunlar , hayal kırıklıkları , işi bilmemenin getirdiği acemilikler yaşadık. Ama sonunda şu an işletme müdürümüz , ortağımız Tuğçe ‘nin ve ailemizin destekleri ile otelimizi bugün ki konuma getirdik.

Mükemmelin elbette sonu yok her daim daha iyisi vardır ama buradaki asıl amacımız konaklama için gelen ziyaretçilerimizi bir müşteri gibi değil bir misafir gibi ağırlamak , kendilerini annelerinin evindeymiş gibi hissettirecek sıcaklıkta bir iç tasarımla karşılamak oldu. Özellikle kahvaltıda sunduğumuz ev yapımı reçellerimiz ve ev yapımı mantımız deneyimlemeye değer güzellikte.

Yıllarca beyaz yaka olarak çalışmanın da verdiği tecrübe ve alışkanlıklarla misafirlerimizden aldığımız geri bildirimleri çok değerli kıldık , elimizden geldiğince bu geri bildirimlerden faydalandık.

Siz değerli misafirlerimizi en iyi şekilde ağırlamak , güzel anılarla buradan ayrılmanızı sağlamak en büyük arzumuz.

Görüşmek dileği ile…

0 Yorum

Yorum Yapın