0 545 149 33 17

Bizim Hikayemiz

Bizim Hikayemiz , Ben Devrim ve eşim Nilgün Aldemir bundan beş yıl önce başladı. Tanıştığımız ilk günlerde neredeyse her beyaz yakanın yaptığı planlardan yani Ege’de yaşama hayallerimizi anlattık birbirimize.

İstanbul’un kalabalığı , gürültüsü , koşuşturması , stresi ikimizi de oldukça yordu. Emeklilik sonrası kendimizi Urla’ya atmanın planlarını yapmaya başladık. Bu kadar uzun yıllar yoğun çalışmanın ardından yaşayacağımız emeklilik yaşantısı da açıkçası bizi çok düşündürüyordu. “Acaba bu kadar sakin yaşamda yapabilir miyiz” . Bunu atlatabilmek için ilerde Urla ‘ ya yerleştiğimizde bir şeylerle meşgul olmamız gerektiği konusunda karar verdik.

Butik otel gerek Urla ‘ nın ihtiyacı gerekse çalışma tempomuz açısından çok mantıklı ve sıcak geldi. Açıkçası başlarda işler çok planladığımız gibi olmadı. Beklenmedik sorunlar , hayal kırıklıkları , işi bilmemenin getirdiği acemilikler yaşadık. Ama sonunda şu an işletme yöneticimiz , kıızmız Tuğçe ‘nin destekleri ile otelimizi bugün ki konuma getirdik.

Mükemmelin elbette sonu yok. Her daim daha iyisi vardır ama buradaki asıl amacımız konaklama için gelen ziyaretçilerimizi bir müşteri gibi değil bir misafir gibi ağırlamak , kendilerini annelerinin evindeymiş gibi hissettirecek sıcaklıkta bir iç tasarımla karşılamak oldu. Özellikle kahvaltıda sunduğumuz ev yapımı reçellerimiz ve ev yapımı mantımız deneyimlemeye değer güzellikte.

Yıllarca beyaz yaka olarak çalışmanın da verdiği tecrübe ve alışkanlıklarla misafirlerimizden aldığımız geri bildirimleri çok değerli kıldık , elimizden geldiğince bu geri bildirimlerden faydalandık.

Siz değerli misafirlerimizi en iyi şekilde ağırlamak , güzel anılarla buradan ayrılmanızı sağlamak en büyük arzumuz.

Bizim Hikayemiz Saklı Taşkonak Otel ile buluştu , görüşmek dileği ile…

Nerede kalacağınıza karar verirken mutlaka  www.saklitaskonak.com adresimizden bizi ziyaret edin.

Bizimle iletişime geçmeyi unutmayın  0 545 149 33 17