0 545 149 33 17

Urla’da Pansiyon

Urla’da Pansiyon Deniz kıyısında çok sayıda yazlık eve sahip olan Urla’ya her yıl çok sayıda turist akın etmektedir. Buraya gelen turistler konaklama konusunda pek sıkıntı çekmezler.Çünkü burada konaklama yönünde oldukça zengindir. Özellikle yazlık evler bu konuda yardımcı olmaktadır. Yine bunun dışında çok sayıda otel, pansiyon ve günübirlik daireler var. Saklı Taş Konak Oteli sizler için en ideal oteldir.

Saklı Taş Konak Oteli Urla’nın kalbi Sanat Sokağı’nda, yerinizi alın! Modern tasarımı ve mimarisinden aldığı klasik öğeleri bir araya getiriyor. Saklı Taş Konak Oteli, Urla’nın kalbi olan Sanat Sokağı’ndadır. Misafirlerine huzurlu ve sakin bir deneyim sunar. Saklı Taş Konak Otel‘in her odası, özel olarak tasarlanmıştır. Her bir parça bu deneyimi yansıtmayı hedefler.


Urla’da Pansiyon Adresi

Ege’nin şirin beldesi Urla. Yeni anılar biriktirirsiniz. Sakin ve huzurlu bir tatil yeridir. Urla’nın huzurlu yaşamı ile Saklı Taş Konak Butik Otel sizi tüm konukseverliğiyle karşılıyor. Tatilinizin rahat geçmesi için Saklı Taş Konak Otel Urla Hoteli önceden rezerve etmenizi öneriyoruz.

Denize yakın mesafemiz ile Çeşmealtı plajına olan yakınlığımız, deniz severler için ayrıcalıklı hale getirirken, ormanlık alanımız ile geniş bahçe ve peyzajımızla sizlere hizmet vermenin keyfini yaşıyoruz.  Otelimiz Urla’nın tam merkezinde yer alır. Zamanın atmosferini tam olarak yaşatır. Bunun için en küçük ayrıntıyı bile atlamadık. Yaptığımız araştırmaların sonucunda bir dönem Urla’da yaşamış, insanlık tarihinde iz bırakmış, beş farklı ismi otelimizin duvarlarında, odalarımızda yaşatmaya devam ediyoruz.

SaklıTaş Konak’a adımını atan konuklarımızı; başta mimarı yapısı, dekorasyonu, yemekleri ve bir çok yerde karşılarına çıkacak ince detaylarla, farklı bir deneyim bekliyor.

Otelimizim hemen bitişiğinde yer alan apartmanda 2 dairesi ile sizlere pansiyon hizmet vermeye başladık

Urla Sanat Sokağı’na yakın bir otelde konaklamak için

www.saklitaskonak.com adresimizden bizi ziyaret edin.

Bizimle iletişime geçmeyi unutmayın  0 545 149 33 17

İzmir’ in tarihi kenti Urla’da bulunan Saklı Taş Konak Otelimizde sizleri misafir etmekten mutluluk duyarız.