0 545 149 33 17

Urla Otel Tavsiyesi

Urla otel Tavsiyesi dediğimde , huzurlu ve sakin bir tatil için ilkbahar ve yaz aylarında sıklıkla tercih edebilirsiniz. Urla Butik otelimiz Ege denizine kıyısı olan, deniz ve doğayla iç içe olmak isteyenlerin yeridir. Yerli gerekte yabancı turistler için konumu harikadır. Urla da otel tavsiye edecek olursak ilk sıraya saklı taş konak otelini yazmalısınız. Urla İzmir sahil şeridinde yer alır. Ege Denizine kıyısı olan popüler tatil duraklarından biridir.

Saklı taş konak oteli, turistlerin kalbini fetheden ve onların öze dönmelerini sağlayan bir yapıya sahiptir.

Urla Otel Tavsiye Fiyatları 

Saklı taş konak otelimiz çok sakindir ve çok konforludur. Tarihi şehir merkezinde yer alır. Birçok kültürel, sosyal ve yemek noktalarına bir adım yürüme mesafesindedir. Saklı Taş Konak, müşterilerine sunduğu farklı ve renkli imkanlarıyla dikkat çekmektedir. Rum kültürünün mistik havasını hissetmek isteyen kişilerin mutlaka tercih etmesi gereken bir yer.

Saklı taş konak da Konaklayan müşterilerimiz  ev sıcaklığını hissettiriyor. Konak, göze ve midelere hoş gelen kahvaltı masalarını müşterilerine sunmaktadır. Saklı taş konak oteli Sanat Sokağına iki adım uzaklıktır. Urla , konaklamak için çok güzel fırsatlar ve güzelliklere sahiptir.

Urla otel tavsiyesi verirken saklı taş konak otelini seçiyoruz. Bunun da en büyük nedeni Antika ve Retro unsurlarla dolu olması ve nadide bir zerafete sahip olmasıdır. Saklı taş konak oteli 1900’lü yıllardan kalma eski bir Rum konağıdır. Bu konak yenilenerek , küçük bir otele çevrilmesiyle oluşmuştur. Urla her bütçeye ve her zevke hitap eden oteller ve pansiyonlara sahiptir. Bu çeşitliliği sayesinde bir turizm cenneti olarak karşımıza çıkmaktadır saklı taş konak oteli.

Butik otel seçiminde birkaç önemli unsur vardır. Sakinliği , temizliği , göze ve damağa hitap eden kahvaltısı ve konumu. Saklı Taşkonak Otel tüm bu özellikleri ile misafirlerinden taktir içerikli yorumlara sahiptir.

Şehir merkezinde , sakin huzurlu tarihi bir konakta konaklamak isterseniz mutlaka  www.saklitaskonak.com adresimizden bizi ziyaret edin.

Bizimle iletişime geçmeyi unutmayın  0 545 149 33 17

İzmir’ in tarihi kenti Urla’da bulunan Saklı Taş Konak Otelimizde sizleri misafir etmekten mutluluk duyarız.