Urla Pansiyon Fiyatları 

admin admin admin admin 19 Nisan 2022 0 Yorum Genel

Urla pansiyon fiyatları, Akdeniz ikliminin hakim olduğu, İzmir sahil şeridinde yer alan, Ege Denizi’ne kıyısı olan ve popüler tatil duraklarından bir tanesi olan Urla, özellikle yaz turizminde kendisine yer edinmiş bir tatil yeridir. Hem doğal güzellikleriyle hem de tarihi yapılarıyla turistleri kendisine çeken Urla,  özellikle İzmir ve çevre şehirleri tarafından tercih edilmektedir. 

Urla En Uygun Otel Fiyatları ?

Urla en uygun otel fiyatları, Huzurlu ve sakin bir tatil için ilkbahar ve yaz aylarında sıklıkla tercih edilen Urla, Ege denizine kıyısı olan, deniz ve doğayla iç içe olmak isteyen gerek yerli gerekte yabancı turistler için vazgeçilmez bir konumdadır. Her bütçeye ve her zevke hitap eden oteller ve pansiyonlar sayesinde çeşitliliği fazla olan bir turizm cenneti olarak karşımıza çıkmaktadır. Saklı taş konak otel olarak İzmir Urla’da en uygun fiyatlar ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

NÜFUSU

Ege’de ki en sakin yerleşim yerlerinden birdir Urla. Son yıllarda yapılan sayımlara göre Urla’nın nüfusu 67 bin 369 kişidir. Erkek sayısı ve kadın sayıları eşittir. Ege’nin huzur kokan ilçesi yaz aylarında yerli yabancı turistlerin gelmesiyle nüfusu 100 bini aşmaktadır. Sizde sakin, dingin, huzur dolu Urla ucuz otellerine yerinizi ayırtabilirsiniz.

Urla En Uygun Otel Fiyatları ULAŞIM OLANAKLARI

Yarım adada olan Urla İzmir’e 35 kilometre, Çeşmeye 55 kilometre mesafededir.  Urla’ya ulaşımın kolay olması sadece yerli turistleri değil yabancı turistlerinde ilçeyi tercih etmesinde önemli rol oynar. İzmir Adnan Menderes uluslararası Havalimanı Urla’ya 60 kilometredir. Havalimanından transfer ve araç kiralama hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Otobüs ile gelmek isteyen misafirler  Türkiye’nin her yerinden Urla otogarına sefer bulabilirler. 

0 Yorum

Yorum Yapın