0 545 149 33 17

Urla Pansiyon Fiyatları 

Urla pansiyon fiyatları, araştırması öncesi biraz Urla dan bahsedelim. Akdeniz ikliminin hakimdir. İzmir sahil şeridinde yer alan, Ege Denizi’ne kıyısı olan ve popüler tatil duraklarından bir tanesidir. Urla, özellikle yaz turizminde önemli bir tatil yeridir. Hem doğal güzellikleriyle hem de tarihi yapılarıyla turistleri kendisine çeker. Urla,  özellikle İzmir ve çevre şehirleri tarafından tercih edilmektedir. 

Urla Pansiyon Fiyatları ?

Urla en uygun otel fiyatları, Huzurlu ve sakin bir tatil için ilkbahar ve yaz aylarında öne çıkar. Urla, Ege denizine kıyısı olan, deniz ve doğayla iç içe olmak isteyen gerek yerli gerekte yabancı turistler için vazgeçilmez bir konumdadır. Her bütçeye ve her zevke hitap eden oteller ve pansiyonlar varır. Bu çeşitliliği fazla olan bir turizm cenneti olarak karşımıza çıkmaktadır. Saklı taş konak otel olarak İzmir Urla’da en uygun fiyatlar ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

NÜFUSU

Ege’de ki en sakin yerleşim yerlerinden birdir Urla. Son yıllarda yapılan sayımlara göre Urla’nın nüfusu 67 bin 369 kişidir. Erkek sayısı ve kadın sayıları eşittir. Ege’nin huzur kokan ilçesi yaz aylarında yerli yabancı turistlerin gelmesiyle nüfusu 100 bini aşmaktadır. Bu nüfusu ile hem sakin , hem hareketli canlı şehir konumundadır. Sizde sakin, dingin, huzur dolu Urla Uygun otellerine yerinizi ayırtabilirsiniz.

Urla Ulaşım Olanakları

Yarım adada olan Urla İzmir’e 35 kilometre, Çeşmeye 55 kilometre mesafededir.  Urla’ya ulaşımın kolaydır. Sadece yerli turistleri değil yabancı turistlerinde ilçeyi tercih etmesinde önemli rol oynar. İzmir Adnan Menderes uluslararası Havalimanı Urla’ya 60 kilometredir. Havalimanından transfer ve araç kiralama hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Otobüs ile gelmek isteyen misafirler  Türkiye’nin her yerinden Urla otogarına sefer bulabilirler. 

Saklı Taşkonak Otel olarak pansiyon – apart otel hizmeti de vermekteyiz. Urla pansiyon Fiyatları, içerisinde kalite , konum ve hijyen açısından en iyi alternatif. Otoban üzerinden Urla’ya ulaştıktan sonra ücretsiz otoparkımıza park edebilirsiniz. Otoparktan otelimiz yürüyerek 3 dk mesefadedir.

Şehir merkezinde , sakin huzurlu tarihi bir konakta konaklamak isterseniz mutlaka  www.saklitaskonak.com adresimizden bizi ziyaret edin.

Bizimle iletişime geçmeyi unutmayın  0 545 149 33 17

İzmir’ in tarihi kenti Urla’da bulunan Saklı Taş Konak Otelimizde sizleri misafir etmekten mutluluk duyarız.