0 545 149 33 17

Urla Otelleri

Urla Otelleri , Urla turistler için bir “öze” dönüş sağlamaktadır. Gerek konumu gereği, gerek plajlarının güzelliği gerekse doğal güzellikleri sayesinde Urla, turistlerin kalbini fetheden ve onların öze dönmelerini sağlayan bir yapıya sahiptir.  

70 bin kişilik nüfusu ve toplamda 23 mahalle ve 14 köye sahiptir. Urla, turistlere yapacakları tatil planında denizin keyfini sürme, tarihi yapılarla ve doğayla iç içe olma imkanı sunmaktadır. Akdeniz iklimini hakimdir. İzmir sahil şeridinde yer alır. Ege Denizi’ne kıyısı olan ve popüler tatil duraklarından bir tanesidir. Hem doğal güzellikleriyle hem de tarihi yapılarıyla turistleri kendisine çeker. Urla,  özellikle İzmir ve çevre şehirleri tarafından tercih edilmektedir.

Fakat sadece bu kadarıyla sınırlı değildir. Urla, başka şehirlerden ve ülkelerden gelen insanlar için de ev sahipliği yapmaktadır. Lüks ve beş yıldızlı otelleri bünyesinde bulundurur. Urla, aynı zamanda da daha düşük bütçeli pansiyon ve konaklama seçeneklerine sahiptir.

Urla’da Nerede Kalınır?

Urla otelleri dendiğinde huzurlu bir tatil için ilkbahar ve yaz ayları için çok idealdir. Urla, Ege denizine kıyısı olan, deniz ve doğayla iç içe olmak isteyenlerin yeridir. Gerek yerli gerekte yabancı turistler için vazgeçilmez bir konumdadır. Her bütçeye hitap eden oteller ve pansiyonlar sayesinde bir turizm cenneti olarak karşımıza çıkmaktadır. Urla’da nerede kalınır sorusuna verilebilecek en iyi cevap ne olur?

Otelimiz tarihi Urla’nın merkezinde yer alan ve birçok kültürel, sosyal ve yemek noktalarına yürüme mesafesindedir. Saklı Taş Konak, müşterilerine sunduğu farklı imkanlarıyla dikkat çekmektedir. 110 yıllık Rum konağı özelliğini koruduk. Saklı Taş Konak, mistik havasıyla müşterilerine yüksek kalite de hizmet sunmaktadır.

Antika ve Retro unsurlarla donatılmış olan konak, nadide bir zerafete sahiptir.  Aynı zamanda, Sanat Sokağına iki adım uzaklıktadır. Saklı Taş Konak, Urla da konaklamak isteyen kişiler için vazgeçilmez fırsatlar ve güzellikler sunmaktadır. 1900’lü yıllardan kalma eski bir Rum konağının restore edilerek, küçük bir otele çevrilmesiyle oluşmuştur. Konaklayan insanlara gerçekten ev sıcaklığını hissettirir. Hem göze hem de midelere hoş gelen kahvaltı masalarını müşterilerine sunmaktadır. Saklı taş konak, daha çok çiftlere ve 5 yaş üzeri çocuklu ailelere hitap ediyor.

En fazla 13 kişinin kalabileceği saklı Urla taş konak, müşterilerinin evcil hayvanlarına da ev sahipliği yapıyor. Saklı Taş Konak, müşterilerine sunduğu bu özellikler dikkate alındığında Urla’nın keyfini çıkarmak isteyen ve keyifli, huzurlu ve Rum kültürünün mistik havasını hissetmek isteyen kişilerin mutlaka tercih etmesi gereken bir otel seçeneği olarak karşımıza çıkmaktadır.

Şehir merkezinde , sakin huzurlu tarihi bir konakta konaklamak isterseniz mutlaka  www.saklitaskonak.com adresimizden bizi ziyaret edin.

Bizimle iletişime geçmeyi unutmayın  0 545 149 33 17

İzmir’ in tarihi kenti Urla’da bulunan Saklı Taş Konak Otelimizde sizleri misafir etmekten mutluluk duyarız.